Social media
Contacteaza-ne
Adresa

CASA IMOB TARGOVISTE
Str. Prof. Nicolae Radian, Bl. O2, et. 2, ap. 6
Targoviste, Dambovita, Romania

ofxxxxxx afiseaza

Telefon

+4xxxxxx afiseaza

Fax

xxxxxx afiseaza

CASA IMOB Targoviste angajeaza agenti imobiliari

Cariera ta in imobiliare

CASA IMOB Targoviste cauta CEI MAI BUNI AGENTI DE VANZARI din Dambovita pentru parteneriat in imobiliare.

-  program de lucru flexibil, castig in functie de implicare si realizari;
-  experienta in domeniu constituie un avantaj.

OFERIM:

-  comision de la 50% pana la 75% din vanzari, in functie de realizari;
-  bonusuri in "aer liber" si multe alte surprize... placute.

CERINTE OBLIGATORII:

- persoana dinamica, perseverenta, organizata;
- persoana cu simtul umorului si comunicativa;
- abilitati de comunicare si de munca in echipa;
- persoana activa, pozitiva, orientata spre rezultat;
- cunostinte avansate operare PC;
- aspect profesional ingrijit;
- disponibilitate de deplasare in teren.

DESCRIEREA JOBULUI:

- prospectarea pietei imobiliare;
- reprezentarea si consilierea clientilor in procesul de vanzare/cumparare sau inchiriere;
- preluarea, evaluarea si promovarea ofertelor imobiliare in publicatii si site-uri;
- verificarea actelor de proprietate, informare cu privire la legislatie, taxe etc;
- informare cu privire la credite bancare;
-  vizionarea ofertelor imobiliare;
-  sprijin in elaborarea unor strategii potrivite de ofertare si negociere;
-  asistarea clientilor pana la incheierea tranzactiilor imobiliare;
-  ajutor in obtinerea cadastrului, a certificatului de performanta energetica si a oricaror alte documente necesare unei tranzactii imobiliare;
-  administrare imobile.

Adresa de contact : office@casaimob.ro; telefon 0758.098.146